Termy Bukovina. Tu dorośli się zrelaksują, a dzieci będą się doskonale bawić

Parki rozrywki, które pokochają Twoje dzieci. Pomysły na rodzinne wycieczki z Krakowa

Dzieci lubią poznawać świat przez zabawę i doświadczanie go. Najlepiej w parkach rozrywki oraz parkach wodnych. Przedstawiamy 3 propozycje rodzinnych wycieczek w okolice Krakowa. Idealne na 1 dzień lub na wspólny weekend. Nie musisz martwić się dojazdem. Wybierz miejsce, a my zajmiemy się resztą i zorganizujemy niezapomniany wyjazd dla Ciebie Twojej rodziny.

Dzieci kochają wodne zabawy! Termy Bukovina to największe w Polsce baseny geotermalne, w których temperatura wody waha się od 30 do 38C. Szalone zjeżdżalnie, baseny dla najmłodszych, jacuzzi, hydromasaże, rwąca rzeka, sauny i łaźnie parowa to dopiero początek atrakcji. W ramach biletu wstępu możemy za darmo dołączyć do zajęć aerobiku dla dzieci. Najmłodsi mogą też nauczyć się nurkowania pod okiem wykwalifikowanych nurków i ratowników. W tym czasie dorośli zrelaksują się podczas seansów zapachowych. Rozpylane olejki eteryczne uspokajają oraz oczyszczają drogi oddechowe.

W Termach Bukovina spokojnie można spędzić cały dzień. Gdy zgłodniejemy, czekają na nas punkty gastronomiczne z szeroką ofertą kulinarną dla dzieci i dorosłych.

Energylandia

Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze
Zator

Zator

Edukacja poprzez zabawę

To tylko 3 propozycje, okolice Krakowa oferują o wiele więcej. Napisz do nas, a zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą rodzinną wycieczkę!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Zobacz nasze inne wycieczki

Zatorland

Edukacja poprzez zabawę

Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

Browary Tyskie

Dla wielbiciei dobrze uwarzonego piwa

Poznaj nas

Zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę, która sprawi, że zachwycisz się pięknem Polski południowej!

Odwiedź nas

Adres biura

Ul. Darwina 4
30-001 Kraków

h

NIP: 944 000 17 12

h

REGON: 944 000 17 12

Zadzwoń

Kontakt