Zatorland. Edukacja poprzez zabawę

Parki rozrywki, które pokochają Twoje dzieci. Pomysły na rodzinne wycieczki z Krakowa

Dzieci lubią poznawać świat przez zabawę i doświadczanie go. Najlepiej w parkach rozrywki oraz parkach wodnych. Przedstawiamy 3 propozycje rodzinnych wycieczek w okolice Krakowa. Idealne na 1 dzień lub na wspólny weekend. Nie musisz martwić się dojazdem. Wybierz miejsce, a my zajmiemy się resztą i zorganizujemy niezapomniany wyjazd dla Ciebie Twojej rodziny.

Zatorland mieści się nieopodal Energylandii, ale nie ustępuje jej w poziomie atrakcji. To kolejny rekordzista, bo zobaczymy tam największego na świecie ruchomego dinozaura. Ogromnego argentynozaura, sięgającego 35 m wysokości, znajdziemy w Parku Ruchomych Dinozaurów. To miejsce, w którym poczujemy się niczym w Jurassic Park, bo ścieżka turystyczna prowadzi pomiędzy setką modeli dinozaurów, które się poruszają i wydają dźwięki.

Zatorland to także Park Mitologii, Park Owadów oraz lunapark. Dzieci będą bawić się świetnie w parku linowym oraz wśród wizerunków greckich bogów. Poznają mitycznych herosów, bohaterów oraz starożytne historie. Zobaczą konia trojańskiego i poznają Zeusa oraz Atenę podczas rejsu tramwajem wodnym. Nie zabraknie też ścieżek edukacyjnych na temat fauny. Owady ludzkich rozmiarów na każdym zrobią wrażenie, zwłaszcza jeżeli się poruszają!

Energylandia

Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Tu dorośli się zrelaksują, a dzieci będą się doskonale bawić

To tylko 3 propozycje, okolice Krakowa oferują o wiele więcej. Napisz do nas, a zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą rodzinną wycieczkę!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Zobacz nasze inne wycieczki

Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

Termy Bukovina

Relaks i zabawa

Browary Tyskie

Dla wielbiciei dobrze uwarzonego piwa

Poznaj nas

Zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę, która sprawi, że zachwycisz się pięknem Polski południowej!

Odwiedź nas

Adres biura

Ul. Darwina 4
30-001 Kraków

h

NIP: 944 000 17 12

h

REGON: 944 000 17 12

Zadzwoń

Kontakt