Energylandia. Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

Parki rozrywki, które pokochają Twoje dzieci. Pomysły na rodzinne wycieczki z Krakowa

Dzieci lubią poznawać świat przez zabawę i doświadczanie go. Najlepiej w parkach rozrywki oraz parkach wodnych. Przedstawiamy 3 propozycje rodzinnych wycieczek w okolice Krakowa. Idealne na 1 dzień lub na wspólny weekend. Nie musisz martwić się dojazdem. Wybierz miejsce, a my zajmiemy się resztą i zorganizujemy niezapomniany wyjazd dla Ciebie Twojej rodziny.

Energylandia to miejsce, w którym każdy odnajdzie w sobie dziecięcą radość. Jako największy park rozrywki w Polsce oferuje 4 strefy tematyczne oraz ponad 30 atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Bajkolandia to świat bajek i wyobraźni stworzony z myślą o najmłodszych. Maluchy spotkają się z ulubionymi postaciami, wsiądą do kolejki razem z krasnalami, wybiorą się na jeep safari oraz na karuzelę podniebne statki i cyrkowy roller coaster.

Strefa Familijna to wkroczenie do świata legend, baśni i poszukiwaczy skarbów. Doświadczymy tam szybkich i ekscytujących przejażdżek na rollercoasterach, kurtyn wodnych oraz spływów wartką, rwącą rzeką. Nie zabraknie też poznawania obcych kultur w Wiosce Szwajcarskiej oraz Wiosce Wikingów.

Strefa Ekstremalna to propozycja dla miłośników silnych wrażeń. Znajduje się w niej najwyższy i najszybszy w Europie rollercoaster – Mega Coaster. 80 metrów wysokości i prędkość 142 km/h nie pozostawią nikogo obojętnym. Ekstremalnych przeżyć dostarczą też inne szybkie tematyczne rollercoastery, wahadła i Tsunami Dropper, który w bezpiecznych warunkach pozwala przeżyć uderzenie bliskie doświadczeniu tsunami.

Czwarta strefa to Water Park zajmujący 1800 m2 powierzchni basenowych. Zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, małe i duże akweny wodne, a to wszystko w klimacie tropikalnej wyspy!

Zator

Zator

Edukacja poprzez zabawę
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Tu dorośli się zrelaksują, a dzieci będą się doskonale bawić

To tylko 3 propozycje, okolice Krakowa oferują o wiele więcej. Napisz do nas, a zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą rodzinną wycieczkę!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Napisz do nas i powiedz, gdzie chciałbyś pojechać!

Zobacz nasze inne wycieczki

Zatorland

Edukacja poprzez zabawę

Termy Bukovina

Relaks i zabawa

Browary Tyskie

Dla wielbiciei dobrze uwarzonego piwa

Poznaj nas

Zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę, która sprawi, że zachwycisz się pięknem Polski południowej!

Odwiedź nas

Adres biura

Ul. Darwina 4
30-001 Kraków

h

NIP: 944 000 17 12

h

REGON: 944 000 17 12

Zadzwoń

Kontakt